Kawa Arabika i nie tylko niezwykle intensywny aromat najlepszej jakości kawy z całego świata

Kawa Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • Nasze single

  Pyszne single przeznaczony do wielu metod parzenia jednorodne kawy z całego świata

 • Mieszanki

  Nasze sprawdzone, starannie wyselekcjonowane pyszne blendy.

 • Do metod alternatywnych

  Kategoria poświęcona dla wszystkich tych którzy lubią kawkę z Dripa, Chemexa, Aeropressu itp. Wszystkie kawy dostępne w tym dziale są jaśniej wypalone ziarenka co pozwala wydoby z nich jeszcze więcej smaków i aromatów.

na stronę
 • Uprawiana między 1100-1550m npm duże ziarna posiadająca średnią moc. Jest wyraźna w smaku można wyczuć smak brzoskwini oraz gorzkiej czekolady. Kawa ta jest zbierana zazwyczaj ręcznie i obrabiana za pomocą niewielkich maszyn. Należy pamiętać, iż Kolumbia jest 3 największym (po Brazylii i Wietnamie) ... Data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  22,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • To najdelikatniejsza z brazylijskich kaw doskonale zbalansowana z nutami czekolady i orzechów. Kawa ta uprawiana w stanie Minas Gerais w rejonie Mogiana zbierana często ręcznie, a później suszona brazylijskim słońcem. Wielu twierdzi, że to najlepsza z brazylijskich kaw. Najlepiej smakuje w ekspresach przeleowych, dripach i aeropresach. Data palenia: nie...

  23,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Uprawiana na wysokości 1800-2100m npm w idealnych dla kawowca warunkach atmosferycznych w rejonie Kochere oraz Yirgacheffe. Zbierana ręcznie i poddawana mokrej obróbce. Yirga posiada wiele właściwości herbaty jest bardzo delikatna. Królowa metod przelewowych w których można wyraźnie wyczuć owoce i kwiaty, a w mocniej wypalonych wyraźnie można wyczuć...

  24,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Kawa która jest uprawiana na zboczach wulkanów, dużych wysokościach i bardzo żyznych glebach. Jest to jedna z najsmaczniejszych kaw na świecie, doceni ją kżdy koneser. Charakteryzuje się lekką kwasowością i przyjemną goryczką.... Data palenia nie starsza niż 2 tyg.

  24,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • W rankingu kawomaniaka na pewno w top5. Bogaty smak, w każdej filiżance można odkrywać coś nowego. Dojrzewa długo co daje jej posmak kakaowo - czekoladowy. Kwasowość jeśli już wyczuwalna to w znikomym stopniu, rozpływając się po podniebieniu pozostawia bardzo przyjemny posmak... Data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  23,00 zł / 250 g Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Jedna z bogatszych kaw w naszym asortymencie. Cygarowo-orzechowe smaki towarzyszą każdej filiżance dodatkowo słodycz owocowa połączona z czekoladą i karmelem. Fantastycznie łączy sie mlekiem dając nam najlepsze cappucino czy też latte. Posiada bardzo ładne ziarna, pełne nie uszkodzone ... Data palenia nie starsza niż 2 tyg.

  23,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Aramotyczna lekko kwasowata kawa z Salwadoru przez wielu uznawana za jedną z bardziej aromatycznych kaw Ameryki Środkowej. Rynek kawy salwadorkiej jeszcze nie jest bardzo rozwienięty ale rząd robi wszystko aby to zmienić. W salwadorskiej SHG można znależć nuty owoców leśnych, a także cynamon, wszystko to bardzo jedwabiste i delikatne... Data palenia nie...

  24,00 zł / 250 g Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Słodki owocowy aromat i łagodny smak to największe walory tych ziaren. Wpływ na to ma krystalicznie czysty klimat Andów gdzie jest uprawiana. Niska zawartość kofeiny i łagodność stawia ją wysoko wśród kaw deserowych. Uprawiana 100% ekologicznie, dość trudno dostępna w naszym kraju.... Data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  20,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Meksyk przez ostatnie lata trzykrotnie zwiększył produkcje i eksport kawy. Meksykańskie gleby bardzo dobrze pasują pod uprawę kawowców. Kawa wyraźna, dobrze zbalansowana poprostu kwintesenca Meksyku. Niska zawartość kofeiny i słodycz tej kawy powoduje, że można ją spokojnie pić przez cały dzień.... Data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  23,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Kawa uprawiana wysoko miedzy 1500 a 2000m npm stąd oznaczenie SHG. Charakteryzuje sie bardzo dużym ziarnem dochodzacym nawet do 2cm i bardzo bogatym smakiem, orzechowo-miodowym, również wyczuwalne nuty czarnej porzeczki. Kawa która jest bardzo ceniona przez koneserów ze względów aromatyczno-smakowych... Data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  24,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Kawa ta została wyhodowana ze szczepów wszystkim znanej Blue Montain co już tą kawę ustawia bardzo wysoko w hierarchi kaw wysokogatunkowych. Charakteryzuje się zrównoważoną mocą ale również bardzo intensywnym aromatem, niską kwaswością i kremową konsystencją co powodują, że pozostawia na podniebieniu bardzo przyjemny smak... Data palenia: nie starsza niż...

  24,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
 • Najlepsza kawa kolumbijska, charakteryzuje się dużymi ziarnami i zrównoważonym smakiem. Wyczuwamy w niej wiele słodyczy karmel, a nawet nutki czekoladowe. Nadaje się do każdego rodzaju parzenia. data palenia: nie starsza niż 2 tyg.

  24,00 zł / 250 g W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów