Nowe produkty

 • Baratza Virtuoso
  Baratza Virtuoso

  Żarna: Ø 40 mm, stalowe, stożkowe Grubość mielenia (mikrometry): 250 –...

  949,00 zł
 • Baratza Vario
  Baratza Vario

  Żarna: Ø 54 mm, ceramiczne, płaskie Grubość mielenia (mikrometry): 230 –...

  1 799,00 zł
 • Baratza Sette 30 AP
  Baratza Sette 30 AP

  Najnowszy młynek Baratzy z serii Sette. 30 AP  to atrakcyjne rozwiązanie...

  1 199,00 zł
 • Baratza Sette 270
  Baratza Sette 270

  Baratza rewolucjonizuje rynek młynków domowych oraz do mniejszych...

  1 659,00 zł
 • Baratza Encore
  Baratza Encore

  Żarna: Ø 40mm, stalowe, stożkowe Grubość mielenia (mikrometry): 250 –...

  529,00 zł
 • Wilfa Svart WSCG-2
  Wilfa Svart WSCG-2

  Wilfa Svart Nymalt  to młynek idealny zarówno dla początkujących...

  429,00 zł
 • Wilfa Svart CGWS-130B
  Wilfa Svart CGWS-130B

  Poza eleganckim wyglądem, młynek Wilfa charakteryzuje się ogromną...

  499,00 zł

W tym dziale znajdziemy wszystkie dostępny kawiarki w naszym sklepie, począwszy od tradycyjnych kawiarek na gaz po kawiarki na płyty indykcyjne i ceramiczne. Mówiąc krótko najlepsze kawiarki na świecie Bialetti :)

Kawiarki Jest 21 produktów.

na stronę
 • Tradycyjna, wszystkim znana kawiarka która potrafi zrobić prawdziwe, pyszne cappucino. Mukka to aluminiowa konstrukcja fantastycznie pasująca do nowoczesnych kuchni posiadająca specjalny mechanizm spieniający. Tym prostym otrzymamy jednorazowo nawet 2 filiżanki po 200ml włoskiego cappucino. Mukka działa na płytach gazowych

  239,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw zawiera młynek ręczny Hario slim oraz kawiarkę Bialletti Moka Express na 3 filiżanki. Idealny zestaw dla wielbiciela mocnej czarnej kawy.

  189,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw zawiera klasyczną włoską kawiarkę Bialetti na 3 filiżanki oraz kultowego ręcznego, japońskiego młynka Hario Skerton. Zestaw dla osób lubiących mocna czarną.

  215,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kawiarka Venus to najwyższej klasy produkt Bialetti. Model 4tz pozwala przygotować 200ml pysznej aromatycznej kawy w zaledwie kilka minut. Seria Venus to piękny design połączony z funkcjonalnością. Kawiarka wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Venus może być używana na kuchenkach gazowych, ceramicznych,a także indukcyjnych!!! Prosty sprzęt który...

  82,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kawiarka Venus to najwyższej klasy produkt Bialetti. Model 6tz pozwala przygotować 300ml pysznej aromatycznej kawy w zaledwie kilka minut. Seria Venus to piękny design połączony z funkcjonalnością. Kawiarka wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Venus może być używana na kuchenkach gazowych, ceramicznych,a także indukcyjnych!!! Prosty sprzęt który...

  91,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kawiarka Kitty to najwyższej klasy produkt Bialetti. Model 4tz pozwala przygotować 200ml pysznej aromatycznej kawy w zaledwie kilka minut. Seria Kitty to piękny design połączony z funkcjonalnością. Kawiarka wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Kitty może być używana na kuchenkach gazowych, ceramicznych,a także indukcyjnych!! Prosty sprzęt który...

  91,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kawiarka Kitty to najwyższej klasy produkt Bialetti. Model 6tz pozwala przygotować 600ml pysznej aromatycznej kawy w zaledwie kilka minut. Seria Kitty to piękny design połączony z funkcjonalnością. Kawiarka wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Kitty może być używana na kuchenkach gazowych, ceramicznych,a także indukcyjnych!! Prosty sprzęt który...

  110,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Posiadasz swoją ulubioną kawiarkę w łatki ale nie jesteś zadowolony jak spienia? Zmień zawór. Najpewniej on jest uszkodzony. Wymień i ciesz się ponownie pysznym, kremowym cappuccino. Zawór pasuje do wszystkich serii kawiarek Mukka Bialetti.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw składa się z oryginalnej kawiarki renomowanej włoskiej firmy Bialetti Kitty o pojemności  300ml dostosowanej do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych i gazowych oraz ręcznego spieniacza mleka Bialetti Tuttocrema o pojemności 450 ml.

  204,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw składa się z oryginalnej kawiarki renomowanej włoskiej firmy Bialetti Kitty o pojemności  200ml dostosowanej do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych i gazowych oraz ręcznego spieniacza mleka Bialetti Tuttocrema o pojemności 450 ml.

  185,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw składa się z oryginalnej kawiarki renomowanej włoskiej firmy Bialetti Kitty o pojemności  200ml dostosowanej do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych i gazowych oraz ręcznego młynka Hario Skerton.

  231,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw składa się z oryginalnej kawiarki renomowanej włoskiej firmy Bialetti Kitty o pojemności  300ml dostosowanej do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych i gazowych oraz ręcznego młynka Hario Skerton.

  250,00 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów